سرگرمی

۲۰ ورزشکار ثروتمند جهان (بخش دوم)

ورزشی

روز گذشته گذشته تصمیم گرفتیم تا در قالب مقاله ای به شما 20 ورزشکار ثروتمند دنیا را معرفی کنیم. در قالب بخش اول مقاله، نفرات 20 تا 11 این لیست به ترتیب میزان درآمد را به شما معرفی کردیم. حال می خواهیم ادامه نفراتی که در این لیست قرار گرفته اند را به شما معرفی کنیم.

10- متی استافورد

میزان سرمایه: 59.5 میلیون دلار

رشته ورزشی: فوتبال آمریکایی

ورزشی

جان متی استافورد اهل کشور آمریکا بوده و در رشته فوتبال آمریکایی فعالیت می کند. این بازیکن 30 ساله است و در پست quarterback بازی می کند. این ورزشکار در بین هواداران این رشته ورزشی در ایالات متحده آمریکا بسیار محبوب بوده و سالیانه درآمد بالایی از این رشته ورزشی کسب می کند.

9- مت رایان

میزان سرمایه: 67.3 میلیون دلار

رشته ورزشی: فوتبال آمریکایی

ورزشی

این بازیکن آمریکایی با نام مستعار متی یخی شناخته می شود. وی 33 ساله بوده و در تیم آتلانتا فالکن بازی می کند. این بازیکن ثروتمند ترین بازکین رشته فوتبال آمریکایی است بخش مهمی از درآمد خود را به انجام کار های خیر و بشر دوستانه اختصاص می دهد.

8- استیفن کری

میزان سرمایه: 76.9 میلیون دلار

رشته ورزشی: بسکتبال

ورزشی

این بازیکن برای تیم بسکتبال گلدن استیت بازی می کند و 30 ساله می باشد. خیلی از کارشناسان و تحلیل گران ورزشی او را بهترین بازیکن شوت زن در تاریخ بسکتبال می دانند و تیم های زیادی در لیگ NBA به دنبال به خدمت گرفتن این بازیکن هستند.

7- راجر فدرر

میزان سرمایه: 77.2 میلیون دلار

رشته ورزشی: تنیس

ورزشی

کمتر کسی در دنیا است که بعد از شنیدن نام تنیس، اسم مطرح ترین بازیکن آن یعنی راجر فدرر به ذهنش خطور نکند. در حال حاضر وی در رتبه دوم برترین تنیسور های جهان است ولی سالیان متمادی رتبه 1 این رشته را در اخیار داشته است. فدرر در حال حاضر 37 ساله می باشد و آخرین سال های خود را به عنوان تنیسور حرفه ای تجربه می کند.

6- لبرون جیمز

میزان سرمایه: 85.5 میلیون دلار

رشته ورزشی: بسکتبال

ورزشی

بازیکن 33 ساله تیم لس انجلس لیکرز که عناوین فردی و تیمی زیادی در بسکتبال به دست اورده است. این بازیکن که در پست Center بازی می کند هر ساله امتیازات زیادی را برای تیم خود کسب می کند.

5- نیمار

میزان سرمایه: 90 میلیون دلار

رشته ورزشی: فوتبال

ورزشی

 

بازیکن خوش تکنیک و برزیلی تیم فوتبال پاری سن ژرمن که یکی از بهترین بازیکنان جهان است. این بازیکن 26 سال سن دارد و به عنوان یکی از مهره های کلیدی و تاثیر گذار در تیم باشگاهی و ملی خود به حساب می آید.

4- کانر مک گریگور

میزان سرمایه: 99 میلیون دلار

رشته ورزشی: هنر های رزمی

ورزشی

این رزمی کار ایرلندی 30 سال سن دارد و در رشته های رزمی آزاد فعالیت می کند. قهرمانی های فراوان باعث شده است تا محبوبیت زیادی در بین مردم داشته باشد.

3- کریستیانو رونالدو

میزان سرمایه: 108 میلیون دلار

رشته ورزشی: فوتبال

ورزشی

بازیکن پرتغالی ای که 5 بار برنده توپ طلای جهان شده است و در حال حاضر در تیم فوتبال یوونتوس توپ می زند. این بازیکن یکی از محبوب ترین ها در دنیای فوتبال می باشد .

2- لیونل مسی

میزان سرمایه: 111 میلیون دلار

رشته ورزشی: فوتبال

ورزشی

نابغه 30 سال فوتبال آرژانتین، در صدر پردرامد ترین بازیکنان فوتبال قرار دارد. این بازیکن که در تیم فوتبال بارسلونا بازی می کند، سالانه درآمد سرسام آوری دارد.

1- فلوید می ودر

میزان سرمایه: 285 میلیون دلار

رشته ورزشی: بوکس

ورزشی

این ستاره بوکس در سن 41 سالگی نیز مانند دوران جوانی اش یکه تازی می کند. این بوکسور آمریکایی عناوین قهرمانی زیادی در این رشته بدست آورده و طرفداران زیادی در سر تا سر دنیا دارد.

به این مطلب امتیاز دهید 👇
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

ارسال پاسخ