نسخه آزمایشی بازی Blade Runner 2049 برای کاربران اندرویدی، منتشر شد

نسخه آزمایشی بازی Blade Runner 2049 برای کاربران اندرویدی، منتشر شد

بعضی از فیلم های دنیای سینما به قدری تماشاگران را جذب خود کرده و فروش بالایی دارند که برای ادامه راه آن ها بعضی از شرکت های سازنده بازی به سراغ ساخت بازی های آنان می روند، مانند مجموعه فیلم های ارباب حلقه ها و هری پاتر و … که شاهد نسخه های متعددی از بازی های آنان هستیم.

اما کمپانی Next Games بعد از تجربه موفق خود در ساخت بازی The Walking Dead: No Man’s Land در سال قبل برای کاربران اندرویدی، این بار به دنبال ساخت بازی Blade Runner 2049 رفته است. این بازی از مدل بازی ها در سبک نقش آفرینی می باشد و در طی آن شما باید مدارکی را جمع آوری کرده تا به شما کمک کند که مجرمان را دستگیر کنید. اگر شما فیلم Blade Runner 2049 را دیده باشید، در هنگام اکثریت شخصیت های بازی را دوباره ملاقات خواهید کرد و در بعضی از مراحل باید به کمک آن ها بازی را پیش ببرید.

هم اکنون نسخه آزمایشی یا Beta آن به صورت رایگان در دسترس می باشد ولی نقل می شود که کاربران نیاز به خرید درون برنامه خواهند داشت. در حال هیچ تاریخی دقیقی برای انتشار نسخه اصلی بازی اعلام نشده است ولی با توجه به انتشار نسخه آزمایشی پیش بینی می شود که این بازی بزودی در دسترس کاربران اندروید قرار خواهد گرفت

به این مطلب امتیاز دهید 👇
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]