پروژه مخفی سامسونگ با شش سنسور دوربین و صفحه نمایش 6.7 اینچی

پروژه مخفی سامسونگ با شش سنسور دوربین و صفحه نمایش 6.7 اینچی

امروزه پیشرفت در دنیای تکنولوژی امری اجتناب ناپذیر بوده و گوشی های همراه با فرم اولیه خود تفاوت زیادی دارند. اما در این بین علاقه کاربران نیز به این پیشرفت ها جهت داده و کمپانی ها را در مسیر خاصی قرار می دهد. کاربران امروزی به صفحه نمایش مدل ناچ و دوربین های چند گانه علاقه خاصی نشان داده اند و به همین دلیل کمپانی ها به دنبال افزایش تعداد سنسور ها هستند تا جایی که کمپانی HMD گوشی پرچمدار آینده خود را با دوربین پنج گانه معرفی خواهد کرد.

سامسونگ

در این بین، مجله وال استریت ژورنال گزارشی در رابطه با یک پروژه مخفی کمپانی سامسونگ منتشر کرده است که اطلاعاتی در رابطه با یکی از گوشی های آینده این کمپانی را به ما می دهد. به گزارش این مجله گوشی جدید اسم کد X دارد و از شبکه 5G پشتیبانی می کند و سایز صفحه نمایش این گوشی هوشمند 6.7 اینچ می باشد.

اما بیشتر از هر مسئله دیگری این مجله در بخش دوربین این گوشی هوشمند مانور داده است. این گوشی هوشمند قرار است از 6 سنسور دوربین بهره ببرد که تعداد سنسور ها در پشت و جلو آن مشخص نیست. تعدادی از کارشناسان بر این باور اند که این گوشی هوشمند از خانواده گلکسی S10 خواهد بود و این احتمال وجود دارد که سامسونگ علاوه بر دو گوشی پرچمدار اصلی خود، گوشی دیگری را به این خانواده اضافه کند.

به این مطلب امتیاز دهید 👇
[تعداد: 5   میانگین: 2.6/5]

دیدگاهتان را بنویسید