در سال 2019 مایکروسافت ویندوز 10 و Xbox One را به وبکم تجهیز می کند

در سال 2019 مایکروسافت ویندوز 10 و Xbox One را به وبکم تجهیز می کند

گزارش شده که مایکروسافت قصد دارد وب کم های جدید خود را در سال 2019 برای ویندوز 10 و Xbox One منتشر کند. مایکروسافت دو وبکم جدید را در راه دارد، که یکی برای طراحی Windows Hello بوده و برای تشخیص چهره در ویندوز 10 طراحی شده است و دیگری برای Xbox One طراحی شده است و و همراه با کنیکت فعالیت می کند که به کاربران اجازه می دهد با حرکت در مقابل دوربین به طور خودکار وارد سیستم شوند.

مایکروسافت
مدیر عامل کمپانی مایکروسافت آقای پانوس پانای در یکی از مصاحبه های خود اعلام کرد که این شرکت به دنبال انتشار وب کم های مارکدار Surface است. همچنین اظهار کرد که با نگاه به دوربین های Surface Hub 2 در می یابید که که این دوربین ها مبتنی بر USB-C است و این ایده به وجود می آید که مایکروسافت می تواند یک دوربین با وضوح بالا تولید کند و به احتمال فراوان کمپانی به دنبال این موضوع خواهد بود.

در حال حاضر مایکروسافت قصد دارد Surface Hub 2S را در سال 2019 با کارتریج های پردازنده قابل ارتقاء عرضه کند. اگر این شرکت به طور جداگانه دوربین USB-C Surround Hub 2 را منتشر کند، این دوربین می تواند در ویندوز 10 بکار گرفته شود. این کمپانی در بخش سیستم عامل خود یعنی ویندوز و کنسول های بازی فعالیت گسترده ای دارد و هر ساله با اضافه کردن قابلیت های جدید یا ارتقاء دادن قابلیت ها قبلی، کاربران خود را غافلگیر می کند.

به این مطلب امتیاز دهید 👇
[تعداد: 1   میانگین: 1/5]