ال جی

نشر عکس جدید از ال جی G8 ThinQ

ال جی

گوشی بعدی کمپانی ال جی که در صف معرفی قرار گرفته G8 ThinQ می باشد. کمپانی ال جی در تاریخ 24 فوریه رویدادی را در نمایشگاه MWC برگزار و این گوشی را به صورت رسمی معرفی خواهد کرد. تا به امروز اطلاعات و عکس های فراوانی در رابطه با این گوشی هوشمند به بیرون درز کرده اند و این موضوع همچنان ادامه خواهد داشت و امروز نیز درز جدیدی از این گوشی هوشمند اتفاق افتاده است.

ال جی

عکس های جدید دوباره ظاهر گوشی را به نمایش می گذارند و نوعی اطلاعات و عکس های منتشر شده در رابطه با طراحی و ظاهر گوشی را تائید می کنند. به نگاه به عکس منتشر شده مشخص می شود که صفحه نمایش این گوشی هوشمند مدل ناچ بوده و به سبب استفاده از این مدل، درصد بالایی از قاب توسط صفحه نمایش اشغال شده است. اطلاعات قدیمی مشخص می کنند که سایز آن 6.1 اینچ و جنس IPS LCD و رزولوشن آن 2160×4665 پیکسل خواهد بود.

دوربین جلوی این گوشی به صورت تک گانه بوده و این در حالی است که دوربین پشتی آن دو گانه می باشد. با نگاه به قسمت پشتی قاب، علاوه بر سنسور های دوربین، اسکنر اثر انگشت نیز توجه را به خود جلب می کند که در بخش مرکزی گوشی قرار گرفته است. اطلاعات پیشین همچنین مشخص می کنند که این گوشی هوشمند از چیپست اسنپدراگون 845 قدرت می گیرد.

به این مطلب امتیاز دهید 👇
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

ارسال پاسخ